Shoping basket
Pcs Price / pc Total price Availability
x

EPSON

Epson L3210 (A4)

so skenerom


Code: L3210

Availability: 8 pc. on stock

Add to cart 154,50 €

Odporúčame zakúpiť s atramentmi SIGNEXPERT PREMIUM - doposiaľ najkvalitnejší sublimačný atrament s ktorým sme mali možnosť pracovať.
V cene je ICC profil, ktorý Vám zašleme na vyžiadanie po doručení tlačiarne. Pri správnej inštalácii ICC profilu v odporúčaných nastaveniach je možná aj tlač kritických farieb ako sú svetlosivá, svetlomodrá alebo tyrkysová.

Originálny Epson CISS dopĺňací systém je zárukou bezproblémového dopĺňania atramentu. Štvorfarebné prevedenie - CMYK. (Cyan, Magenta, Yellow, Black).  Tlačiareň je vybavená skenerom a podporuje WiFi pripojenie. Rýchlosť tlače podľa normy ISO/IEC 24734 je 10 Str./min. čiernobielo a 5 Str./min.farebne.

Originálne atramenty nie sú súčasťou dodávky.

 

Dodávame (a odporúčame) výhradne atramenty vyrábané v Európe. Kvalitný atrament v spojitosti s kvalitným sublimačným papierom je najdôležitejším prvkom pre zabezpečenie plnej farebnosti potlače. Nekvalitné východoázijské atramenty môžu zničiť aj dobrú tlačiareň.

Nami dodávané atramenty, či už sublimačné alebo pigmentové, nie sú výrobcom tejto tlačiarne schválené a v prípade ich použitia v tlačiarni záruka zaniká. Skúsenosti a prax však ukazujú, že problémy pri použití atramentov sú výnimkou a vyskytujú sa približne v rovnakej miere ako s atramentami originálnymi.