Shoping basket
Pcs Price / pc Total price Availability
x

EPSON

Sawgrass SG1000 CB (A3)


Code: SG1000CB

Availability: ✉️

Add to cart Price on request

Svoje podnikanie môžete naštartovať prostredníctvom stolovej tlačiarne Sawgrass SG1000 určenej priamo na sublimáciu. Nízke počiatočné náklady a taktiež prevádzkové náklady sú zárukou, že v krátkom čase môžete vytvárať produkty pre svojich zákazníkov na mieru so živým obrazom HD – rýchlo, ľahko a so ziskom.

Súčasťou balenia tlačiarne SG1000 je:

 • Správca tlačiarne Sawgrass
 • CreativeStudio Online dizajnéra
 • Sublimačné atramenty SublJet UHD
 • 2-ročná záruka na produkt a interná podpora

Tlačiareň Sawgrass SG1000 je ideálnym nástrojom pre rastúce podnikanie a ambiciózneho podnikateľa. V rámci tlače SG1000 tlačí so štandardným zásobníkom na média až do rozmerov 28x43 cm. Ide teda o ideálne riešenie pre potlač odevov, rôzny mäkký tovar ako aj malé a stredné fotografické panely.

Model SG1000 má proúrovňovú konzistenciu tlače a všestranné rozmery svojho predchodcu SG800, ale v rámci aktualizácie bola tlačiareň modernizovaná z vnútra. Okrem vylepšenia dizajnu, ako je napríklad jeden ochranný pás, je SG1000 energeticky efektívnejší, tlačí s vyšším rozlíšením a ponúka WiFi pripojenie. Výsledkom je, že si vychutnáte kvalitnejšie výrobky a jednoduchšie používanie za cenu porovnateľnú s predchádzajúcim modelom.

SG1000 je spätne kompatibilný s príslušenstvom SG800, takže ak už vlastníte bočný vstup pre SG800, budete ho môcť naďalej používať. Takto môžete tlačiť na médiá až do rozmerov 330 x 1295 mm.

Rovnako ako všetky tlačiarne Sawgrass, aj SG1000 vykonáva svoj vlastný automatický údržbový cyklus pre bezproblémovú tlač. Pre úplnú istotu má SG1000 teraz dvojročnú záruku a neobmedzenú technickú podporu po celú dobu životnosti produktu.

Ideálna tlačiareň pre rastúce podnikanie alebo ambiciózneho podnikateľa, SG1000 tlačí so štandardným zásobníkom na médiá až do rozmerov 28 x 43 cm. To je ideálne riešenie pre odevy, mäkký tovar a malé alebo stredné fotografické panely.

Sublimačné atramenty

Sawgrass je svetovým lídrom v oblasti sublimačného atramentu od roku 1988. Zameraním na kvalitu, konzistenciu a spoľahlivosť zdokonalil tím elitných chemikov Sawgrass so sídlom v Charlestone v Južnej Karolíne proces vytvárania konzistentných farieb a maximálnej účinnosti s optimalizovanými atramentmi pre svoje tlačiarne.

 • Tlač na bavlnu
 • ChromaBlast-UHD CYAN / objem: 31 ml /
 • ChromaBlast-UHD Magenta / objem: 31 ml /
 • ChromaBlast-UHD YELLOW / objem: 31 ml /
 • ChromaBlast-UHD BLACK / objem: 31 ml /

Softvér na správu farieb

Print Manager, ktorý navrhol Sawgrass, je jediný softvér na správu farieb navrhnutý čisto na sublimáciu. Jeho použitie je jednoduché a umožňuje vám výber z prednastavených alebo prispôsobených profilov pre optimálny farebný výstup. SPM pomáha usmerňovať produkčné pracovné postupy zo všetkých štandardných softvérov na návrh, vrátane CreativeStudio.

Rýchlosť a rozlíšenie tlače:

 • Vysoká rýchlosť (600 x 600 dpi) – 15 sekúnd
 • Vysoká kvalita (600 x 600 dpi) – 29 sekúnd
 • Pokročilé fotografie (1 200 x 600 dpi) – 48 sekúnd
 • Advanced Ultra Photo (1 200 x 600 dpi) - 6 minút a 40 sekúnd

Dodávame (a odporúčame) výhradne atramenty vyrábané v Európe. Kvalitný atrament v spojitosti s kvalitným sublimačným papierom je najdôležitejším prvkom pre zabezpečenie plnej farebnosti potlače. Nekvalitné východoázijské atramenty môžu zničiť dobrú tlačiareň.